Recy veci z baneru - neustále sa posúvame vpred

Do nášho sortimentu banerových výrobkov neustále vymýšlame a dopĺňame nové produkty. A prečo mať výrobok z baneru?

 
je originálny a jedinečný
Podporuje recykláciu a využitie zdanlivo nepotrebných materiálov
Ľahko sa ošetruje a dlho vydrží

Recy veci z dedolesa

Recyklácia je jednou z podstatných
náplní činnosti našej chránenej dielne. Recyklujeme rôzne materiály a predmety. Aj preto sme veľmi vďační a radi, že Vám v našom sortimente ako novinku môžme predstaviť : RECY VECI Z DEDOLESA. Firma Dedoles nás oslovila s možnosťou využiť ich banery z minulých kampaní a vyrábať z nich rôzne krásne a užitočné veci. Bola to pre nás nová výzva, ktorej sme sa chopili s nadšením a plní očakávania, čo všetko budeme môcť a vedieť z ponúknutých banerov vyrobiť.
     Keďže materiál je to netradičný, museli sme sa naučiť ako s ním pracovať. Vymysleli sme si množtvo výrobkov a samozrejme sme ešte stále nevyčerpali všetky naše nápady. Skúšali sme, testovali a vybrali len to naj. Sortiment sa bude postupne dopĺňať.
A čo je naozaj skvelé - každý kúsok je originál, ani jeden vzor sa neopakuje. Medzi výrobkami nájdete plážové tašky, batohy, obaly na notebooky, rôzne nádobky, šperky, peračníky, detské zástery....
Praktické je, že výrobky ľahko umyjete a vôbec nevadí, ak Vám batoh či taska zmoknú. Časom pribudnú napríklad rôzne bytové dekorácie. Stavili sme na jednoduchosť tvarov a účelnosť.
     Tak nech sa páči - v kategórii "RECY VECI Z DEDOLESA " na Vás určite čaká ten Váš jedinečný originál